Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Pohár rozhlasu 2019

Naše škola se 13. a 15. května účastnila atletických závodů s názvem Pohár rozhlasu. Soutěžilo se v disciplínách 4 x 60 m, 60 m, skok vysoký, skok daleký, hod kriketovým míčkem, vrh koulí, běh 600 m až 1500 m.

V pondělí na atletický ovál nastoupili starší žáci ve složení Šimon Bohman, Samuel Coufal, Štěpán Hrubý, Filip Mrázek, Ondřej Sýkora, Vojtěch Svoboda, Radim Šoukal a Jan Tůma. Dále soutěžilo družstvomladších žákyň ve složení Ida Hillerová, Lucie Chlumová, Sofie Kaplerová, Gabriela Popiolková, Anna Stránská, Kristýna Vaníčková, Barbora Velenská, Daniela Veselá a Lilian Vlachynská.

Ve středu za velmi nepříznivého počasí soutěžily starší žákyně v sestavě Anna Bárková, Klaudie Kublová, Magda Lešnerová, Karolína Maříková, Emma Medová, Kateřina Mikulecká, Lucie Nouzová, Lucie Šmolíková, Jolana Štraitová a Tereza Tlamychová. Také soutěžilo družstvo mladších chlapců ve složení Jiří Horálek, Filip Knytl, Jonáš Mládek, Vojtěch Řepa, Michal Stroff a Šimon Šťastný.

Všechna družstva reprezentovala GYBU velmi dobře. Nakonec nejlepšího umístění dosáhli starší chlapci, kteří vybojovali 2. místo. Další medailové umístění přidala starší děvčata, a to 3.místo. Nejméně oblíbenou příčku, 4. místo, obsadila mladší děvčata. Mladší chlapci obsadili 6.místo.

Všechna družstva předvedla vynikající výkony. Gratulujeme.